Aksaray Merkez Dershane ve Aksaray Dershane Fiyatları

  1. Günümüzde yavaş yavaş unutulmaya yüz tutmuş bir terim oldu dershane. Artık dershane kelimesi yerine özel öğretim kursu, sınav hazırlık kursu vb. terimler yerini aldı. Dershane geleneği çok eskiye dayanan ve üniversitelerden mezun olmuş birçok kişinin mutlaka bir dönem gittiği bir kurumdu. Dershane demek her şey demekti. Kitap, ders, deneme, rehberlik, sosyal faaliyet, konferans… Bir nevi özel okul ve kolejlerle yarış içerisinde kurumlardı dershaneler ama şuan günümüze baktığımız zaman biraz önceki saydığımız maddelerin hepsi farklı bir gelir kaynağı olarak görülüyor ki Aksaray’da dershane ya da o gelenek akla gelince ilk söylenilen kurumların başında ise Aksaray Limit Eğitim Kurumları geliyor.

Aksaray Merkez Dershaneleri

Aksaray Limit Eğitim Kurumları
dershanecilik geleneğini sürdürüp öğrencilere ders, deneme sınavı, kitap, konferans, sosyal etkinlik ve birçok açıdan desteklemektedir. Bütün bu hizmetleri tek bir çatı altında toplayıp tek bir fiyat belirleyip bu sistem üzerinden hem üniversiteye hazırlık YKS (TYT-AYT) öğrencilerine hem de Liseye Hazırlık LGS öğrencilerine hizmet vermektedir.

Aksaray En İyi Dershaneler

Aksaray Limit Eğitim Kurumları profesyonel ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla tüm öğrencilerine fırsat eşitliği sunup eşit şartlar da imkânlarda eğitim verirken aynı zaman da profesyonel rehberlik hizmetini de beraberinde sunmaktadır. Rehberlik hizmetleri konusunda Aksaray’a farklı bir anlayış getirerek branş hocalarına rehberlik yapmalarını istemek ya da sınıf rehberliği yerine tamamen bireysele indirgenmiş ve alanında uzman rehber öğretmenler tarafından bu hizmeti vermeyi tercih etmiştir. Aksaray Üniversiteye Hazırlık kursları denince akla gelen kurum olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Aksaray Dershane Yorumları

Yayın desteği olarak Aksaray Limit Eğitim Kurumları Limit Yayınları ve Avantaj Yayınlarıyla öğrencilerine kitap setlerine dönemin başında verip herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır.

Google Businnes Yorumları İçin Tıklayınız.

Deneme sınavları konusunda Aksaray Limit Eğitim Kurumları çok özenli bir tutum sergileyerek maddi açıdan deneme yayını belirlemek yerine en çok tercih edilen ve sınava yakın olarak görülen ve tamamen yeni nesil soruları içeren yeni tarz denemeler yaparak tüm öğrencilerine en az 70 deneme sınavı uygulamaktadır. Sosyal faaliyet ve etkinlikler konusunda her yıl farklı etkinliklerle öğrencilerin moral ve motivasyonun artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Tüm bu saydığımız hizmetleri tek bir çatı altında toplayan Aksaray Limit Eğitim Kurumları Aksaray’da eğitim sektörüne yön veren ve büyük etki bırakan bir kurum olmayı başarıyla ilereyi taşıma hedefindedir

adiosbet

Comments ( 4 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Shopping cart

Close