Aksaray Merkez Lgs Hazırlık Kursu ( Dershane )

2020 yılında yaşanılan Kovid-19 virüs salgını sebebiyle eğitimde yaşanılan aksaklıklar kaliteli bir eğitimin değerini anlamak için bize oldukça yardımcı oldu. Aksaray Lgs – Yks Hazırlık kursu hizmet verdiğimiz kurumumuzda eğitime bir an bile olsun ara vermeden bütün sosyal medya kanalları ve sitemiz üzerinden devam ettik. Uzaktan eğitimle alakalı 2020  Yks Konu Anlatım videolarımızı inceleyebilirsiniz.  Eğitim anlayışımız sınava kadar öğrencimizin her anında yanında olmak ve sınava kadar ve başarıyı elde edene kadar yanında olabilmektir. Karşımıza çıkan her olağanüstü olayda bile öğrencimizi bir an bile yalnız bırakmadık ve bu prensiple devam etmeyi planlamaktayız.

LGS SINAVINA HAZIRLIK AKSARAY

Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı olarak kurguladığımız kursumuzda alanında uzman ve yazar öğretmen kadrosu ile Aksaray Lgs Hazırlık Dershanesi geleneğine yeni bir soluk getirdiğimizi belirtmek isteriz. Özellikle Yazar öğretmen kadrosu ile eğitimde kaliteyi hedefleyen kurumumuz öğrencilerin öğrenme aşamalarının yakından takip etmekteler ve Etkin Rehberlik Servisi ile öğrencilerin Eğitimleri sırasında psikolojileri ve kaygıları yakından izlenerek sonuç odaklı çalışılmamaktadır. Aksaray Limit eğitim kurumları etkin rehberlik servisini bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Aksaray En Başarılı Lgs ve Üniversite Hazırlık Kursları

Rehberlik servisi üzerine bina etmiş olduğumuz kursumuzda bu sorunun cevabını cevaplamak çok kolay olacaktır. Yeni nesil Limit Yayınları yayın desteği ile bütün öğrencilerimize yeni nesil kaynakları sunmaktayız. Uzman Yazar Öğretmen desteği ile de öğrencilerimiz hedef odaklı sınava hazırlamaktayız.  2019 yılı öğrencilerimizi yüksek oranda yerleştirme başarısı ile harika bir sonuç elde ettik ve bu başarıyı gururla bir şekilde sizinle paylaşmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Aksaray Dershane Fiyatları

Aksaray Merkez Dershane Fiyatları konusunu çokça merak edildiğinin farkındayız. Burada en önemli kriter dershane size sunmuş olduğu imkanlar ve ders sayısı gibi önemli kriterler olduğunu belirtmek isteriz. Size verilecek olan yayınların değeri ve kaç deneme yapılacağı gibi ufak ayrıntılar fiyatta çok farklı fiyatlara sizi ulaştırsa da bunların sizin önünüze ilerde ek bir fatura olarak çıkacağını unutmayın. Fiyata size verilecek kaynaklar ve denemelerin dahil olup olmadığı ve çalışma öğretmenleri tecrübesi en önemli kriter olmalıdır. Aksaray Limit eğitim kurumları olarak yayınları ve bütün denemeleri biz karşılamaktayız ve fiyatın içerisine dahil etmeyiz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat almak için adresimize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Shopping cart

Close