1. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula, 9’u yurt dışında olmak üzere 46 kişisel resim sergisi açtı. Sanatı kişiliği ve Mesleki kariyerini harmanlayan Sula büyük başarılara imza atmış ve ülkemizi her platformda temsil etmektedir.

Polis koleji eğitimi sonrası 35 yıl Türk Polis Teşkilatında farklı görevlerde bulunan polis başmüfettişi, 1. sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula, resim, şiir ve hat alanında yaptığı çalışmalarda öne çıkıyor.

Polis kimliğinin yanı sıra sanatçı kimliği de bulunduğuna dikkati çeken Sula, tiyatro, müzik, güzel yazı, resim ve şiir gibi alanlarda çalışmalar  yaptı.Sanatı, hayatının büyük zenginliği olarak nitelendiren Sula, “Polisliğin en soğuk yüzü olan terörle mücadelede çalıştığım için insanlara bu çok şaşırtıcı geliyor ama hayatın bu şekilde bir fırsat sağladığını düşünmekte.

Aksaray Limit Eğitim Kurumları olarak Sayın müdürümüzden bulunmuş olduğumuz ricamızı kırmayarak Aksaray’da bir konferans planlamamıza vesile olmuştur. Gençlik ve Şuur temasının konu olacağı konferansımız Aksaray Ticaret Odası Konferans solununda saat 17.00 -19.00 tarihleri arasında gerçekleşecektir

Bütün halkımız davetlidir

 

 

Your Shopping cart

Close